top of page

Pricing:

$70

Per 1 Hour Session

$260

PACK OF 4 LESSONS

Junior Lesson

Adult Lesson

$90

$340

Per 1 Hour Session

PACK OF 4 LESSONS

Group Lesson

$40/JUNIOR

$50/ADULT

Per 1 Hour Session

Per 1 Hour Session

*MUST BE GROUPS OF 2-5 STUDENTS

ALL LESSON PACKAGES MUST BE USED WITHIN ONE YEAR OF PURCHASE.
bottom of page